Hotel Starý Hrozenkov Kopanice

Hotel Kopanice je zasazen do tohoto nádherného prostředí a nabízí Vám veškerý komfort a služby, tak aby jste se cítili jako doma. Pokoje našeho hotelu jsou útulné s krásným výhledem na hustě zalesněné kopce Bílých Karpat. Hotel Kopanice se vyznačuje příjemnou rodinnou atmosférou a veškerý personál je připraven splnit vaše přání. Pochutnejte si na specialitách v naší hotelové restauraci, ochutnejte víno v naší vinárně, relaxujte v našem wellness centru, nechte se hýčkat při masáži, zasportujte si ve fitness, odreagujte se při hudebním večeru.

Hotel Kopanice ubytování:
Nabízíme Vám komfortní ubytování v útulných pokojích s výhledem na nádhernou krajinu Bílých Karpat. Všechny pokoje i suity jsou nekuřácké.

K dispozici je Vám 23 pokojů: 20x dvoulůžkový pokoj 3x rodinný suite

Vybavení pokojů: moderní zařízení, koupelna se sprchou a WC, fén, župan, přezůvky, LCD televizor, telefon, minibar, pokojový trezor, přípojka k internetu.

Hotel Kopanice stravování:
Ať nás navštívíte jako hoteloví hosté nebo se k nám zastavíte jen na malé občerstvení v rámci vašeho výletu či procházky po okolí, vždy vám nabídneme široký výběr tradičních i netradičních jídel a nápojů, útulné prostředí, příjemnou obsluhu a nádherný výhled na zalesněné kopce Bílých Karpat.

Wellness a Relax:
a Relax: Našim hotelovým hostům je zdarma k dispozici wellness centrum od 10:00 do 22:00 hod. Každý host má v pokoji k dispozici župan a hotelové přezůvky, takže nemusí používat šatny ve wellness, ale v županu přejde přímo ze svého pokoje do výtahu, který ho sveze do prvního podzemního podlaží, kde je umístěno wellness. Zde ve wellness recepci obdrží každý host osušku a zde je také zajištěn pitný režim.

Hotel Starý Hrozenkov Kopanice - Služba na recepci je 24 hodinHotel Starý Hrozenkov Kopanice -  je k dispozici připojení na internetHotel Starý Hrozenkov Kopanice -  je k dispozici letní terasaHotel Starý Hrozenkov Kopanice - K hotelu přísluší parkovištěHotel Starý Hrozenkov Kopanice - disponuje restauracíHotel Starý Hrozenkov Kopanice - disponuje vinárnouHotel Starý Hrozenkov Kopanice - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Starý Hrozenkov Kopanice - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Starý Hrozenkov Kopanice - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Starý Hrozenkov Kopanice - na pokojích je telefonHotel Starý Hrozenkov Kopanice - Pokoje jsou vybaveny televizoremADRESA
Hotel Kopanice, Žítková 160
Starý Hrozenkov 68774 Česká Republika
Hotel-Stary-Hrozenkov-Kopanice@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Kopanice ubytování Starý Hrozenkov Aktuální počasí mlha

Doporučte tyto stránky: